Ģeotelpisko datu apstrāde

Ģeotelpisko datu apstrādes pakalpojumi. Datu konvertācija, kārtošana un analīze. Ģeogrāfisko informācijas sistēmu, kartogrāfijas konsultācijas un to materiālu sagatavošanu, kā arī ģeotelpisko datubāzu, ģeogrāfisko informācijas sistēmu servisu uzturēšanas un izvietošanas pakalpojumi.

Ģeotelpisko datu analīze un audits


Izveidosim auditu un piedāvāsim ieteikumus kā efektīvāk izmantot jūsu ģeotelpiskos datus jūsu ikdienas darbā.

Ģeotelpisko datu migrācija


Platformu un sistēmu migrācijas pakalpojumi, lai pārceltu jūsu rīcībā esošos ģeotelpiskos datus uz citu sistēmu. Piemēram, CAD datu apstrāde un migrācija uz ĢIS sistēmām.

Ģeogrāfisko informācijas sistēmu serveru uzturēšana


Mūsu ģeotelpisko datu sistēmas serveru uzturēšanas pakalpojums ir izveidots un pielāgots balstoties uz šis sistēmas specifisko infrastruktūru.

Tehniskais atbalsts


Nodrošinām tehnisko atbalstu un konsultācijas visā mūsu sadarbības laikā.

QGIS apmācības

Esam pirmais uzņēmums Baltijā, kurš ir sertificēts veikt QGIS programmas apmācības. Šīs apmācības ļauj veiksmīgāk izmantot mūsu izstrādāto Go GIS risinājumu un nodrošina nepieciešamo atbalstu programmas lietošanas prasmju tālākā attīstīšanā. Piesakieties apmācībām [email protected].

Apmācību plāns

Apmācību plāns izstrādāts tā, lai vienas darbadienas laikā jūs iegūtu nepieciešamās iemaņas ģeotelpisko datu sagatavošanai un vienkāršai analīzei. Pat bez iepriekšēja pieredzes, pēc apmācību pirmās dienas, jūs mācēsiet veikt ģeogrāfisko informācijas sistēmu pamatfunkcijas - pievienot un rediģēt datus un veikt vienkāršu datu analīzi. Savukārt, ja jums ir iepriekšēja pieredze ģeogrāfisko informācijas sistēmu izmantošanā, tad šīs dienas laikā iemācīsim kā vēl efektīvāk izmantot QGIS. Klātienes apmācības tiek organizētas nelielās grupās, līdz pieciem dalībniekiem.

Apmācību saturs

Apmācību laikā gūsiet priekšstatu par šādām ģeogrāfisko sistēmu funkcijām: datu rediģēšana, pievienošana un apstrāde, WMS servisu pievienošana, datu atlase un filtrēšana, kā arī karšu izdruku veidošana.

Kur notiek apmācības?

Piedāvājam klātienes apmācības SunGIS birojā Valmierā, gan arī varam ierasties jūsu izvēlētajā vietā un laikā vai arī tiešsaistē.

Cik maksā QGIS apmācības

Vienas personas QGIS ievada apmācībām cena ir 300 eiro + PVN. Pēc apmācībām tiek izsniegts QGIS kopienas atzīts sertifikāts.
Jautājumi? Vēlaties pieteikties? Rakstiet uz [email protected].

Mūsu klienti

SunGIS radītie produkti tiek lielākajās Latvijas pašvaldībās un tie padara pašvaldību ikdienas darbu efektīvāku un pārskatāmāku. Mūsu izstrādāto projektu klāstā ir ne tikai Go GIS telpisko datu apsaimniekošanas rīks, bet arī citi produkti, piemēram, risinājums meža taksatoriem GABALS.LV un mērniekiem Topografija.lv.

SunGIS klientu karte