Mēs esam SunGIS

Komanda, kura apvieno pieredzējušus nozares speciālistus viņu zināšanas un interesi par ģeotelpisko risinājumu izstrādi. Nestandarta telpisko datu analīze, augstas veiktspējas datu publicēšanas risinājumi, izmantojot atvērtus datu apmaiņas standartus, ir SunGIS specialitāte. Mēs mīlam izaicinājumus, uzstādām ambiciozus mērķus un savā labā izmantojam jaunākās tehnoloģiskās iespējas.

Mūsu vērtības

Vairāk kā piecpadsmit gadu pieredzē esam analizējuši, modelējuši un izstrādājuši rīkus, kas nodrošina Latvijas lielāko mērniecības datu portālu sistēmas un mūsu izstrādātie produkti ikdienā uzlabo lielāko Latvijas pašvaldību ikdienu un veicina to efektivitāti.

Attīstība

Neapstāties izaugsmē. Izstrādājot jaunu projektu vai produktu mēs meklējam atjautīgus risinājumus un iekrājam zināšanas, kas ļauj nonākt pie jaunām inovācijām pakalpojumu un produktu attīstībā.

Uzticība

Mēs un klienti esam viena komanda, kura attīstās un ir efektīva ikviena uzdevuma veikšanā. Šī abpusējā uzticība ir mūsu komandas stūrakmens un vienojošais spēks.

Atklātība

Vienai situācijai iespējami dažādi risinājumi. Mūsu uzdevums ir pārliecināties par iespējamajiem variantiem, izcelt labākos un piedāvāt tos klientam.

Ilgtermiņa domāšana

Ar vīziju par nākotni un zināšanām par jaunākajiem risinājumiem mēs vadām SunGIS, izstrādājam sistēmas un veidojam ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem.